מבצעים ואוכל כשר לפרטים והזמנות אנא צרו איתנו קשר בטלפון: 08-6202500.

08-6202500 טלפון

תנאי שימוש מדיניות פרטיות ותקנון באתר

תקנון מרכז אירועים אגמים

                        באר שבע

אנו שמחים שבחרת  לבקר / לרכוש דרך האתר המקוון של מרכז אירועים אגמים, המציע לכם מגוון רחב של אוכל, לרבות קייטרינג לאירוח ולאירוע.

*הוראות התקנון שלהלן מטרתו להגדיר את זכויות וחובות הלקוח בקשר עם השימוש באתר האינטרנט, לרבות רכישת המוצרים באמצעותו* הואיל ותקנון זה מהווה הסכם מחייב בין הלקוח לבין מרכז אירועים אגמים, הלקוח מתחייב לקרוא את כל הוראותיו ותנאיו בעיון ובקפידה, מובהר כי בעצם השימוש  באתר האינטרנט הלקוח ו או/  המבקר באתר מסכים, מאשר ומצהיר כי קרא את כל הוראות התקנון, וכי הוא מוכן לקבל על עצמו את כל הוראותיו ללא כל סייג ( הלקוח , מבקר אתר האינטרנט והרוכש באמצעות פנייה טלפונית.* למרכז אירועים אגמים שמורה הזכות לעדכן או לשנות את התקנון מעת לעת, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי ללא צורך במתן הודעה  מוקדמת, על כן על הלקוח לקרוא את התקנון בכל פעם שהינו בוחר להשתמש באתר האינטרנט, ולסמן  " אני מסכים"....

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון  זכר הוא מטעמי נוחות בלבד, כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהיפך, וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהיפך.

ניהול והפעלת האינטרנט

 

אתר האינטרנט מנוהל ע"י מרכז אירועים אגמים בכתובת רחוב הקישון 32 באר שבע , בכל נושא או שאלה הנוגעת לאתר האינטרנט ניתן לפנות למוקד בלקוחות בטלפון – 08-6202500 או

בפקס - 08-6202525

או במייל –  [email protected]

 

 

אספקת המוצרים

אספקת המוצרים שנרכשו באתר האינטרנט תעשה באמצעות שליח של חברת שליחויות או בכל דרך אחרת כפי שיוחלט על ידי החברה מפעם לפעם, או בדרך של איסוף.

מובהר כי אספקת האוכל שנרכש באתר באינטרנט יסופק לכתובת שהלקוח ציין באתר בהליך הרישום

זמני משלוחים הנבחרים בין השעות 12-14 עשויים להגיע עד השעה 16 בצהריים מפאת עומסים אך תמיד יסופקו לפני כניסת השבת - זמנים אלו משתנים משבוע לשבוע בהתאם לכניסת השבת..

מובהר כי החברה לא תהייה מחוייבת לספק את המוצרים שהוזמנו על ידי הלקוח באתר, ליישובים שאין גישה אליהם מבחינה ביטחונית, וללקוח לא תהיה כל טענה או דרישה / ואו תביעה כלפיי החברה ו/או מי מטעמה בעניין זה .

 

 

 

 

איסוף עצמי מהחברה:

לקוח שבחר לאסוף את הזמנתו באופן עצמאי מהחברה שברחוב הקישון 32 באר שבע , יגיע למקום בשעות פתיחה המפורטות, להלן וכפי שישתנו מעת לעת לצורך איסוף אוכל.

מחירים:

לצד כל מוצר המוצע למכירה באתר האינטרנט יופיע מחירו המעודכן של המוצר בשקלים כשהוא כולל מע"מ, המחירים אינם כוללים דמי משלוח.

החברה  תהיה רשאית לשנות את מחירם של המוצרים  המוצעים למכירה באתר לפי שיקול דעתה הבלעדי, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת ו /או הודעה כלשהי.

אמצעי תשלום:

 התשלום תמורת המוצרים שיירכשו על ידי הלקוח באתר האינטרנט יתאפשר באמצעות כרטיס אשראי בתוקף, ובכפוף לקבלת אישור מחברת כרטיס האשראי עבור ההזמנה שבוצעה על ידי הלקוח באתר האינטרנט.

דמי המשלוח

מחיר המוצר אינו כולל דמי משלוח

חיוב בגין דמי המשלוח יתווסף לחשבון הסופי בו יחוייב הלקוח בשל ביצוע הזמנתו.

דמי המשלוח הם סך של    25   ש"ח למשלוח בתוך בעיר ו 40 שקלים למשלוח למיתר ,עומר,להבים.

במקרה של איסוף עצמי מהחברה , הלקוח לא יחוייב בתשלום דמי המשלוח

הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה ללא שום חיוב עד שלוש שעות לפני מועד ההספקה , לקוח שיעשה הזמנה ולא יודיע מראש מספיק זמן ממועד השליחה יחוייב בסך 50% מחיר ההזמנה.

- לידיעת הלקוח , כל פריט שמתומכר לפי משקל מינימום כמות שיכול להזמין היא 200 גרם . מוצר שיבחר פחות 200 גרם או ישתנה ל200 גרם אוטומטי על ידינו או לא יכנס להזמנה ולקוח יחוייב על ההפרש או יזוכה -בהתאם לבקשה הלקוח.

 

 

אבטחת מידע

החברה נוקטת באמצעי הגנה שמטרתם לאבטח את המידע באתר האינטרנט, העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת, יחד עם זאת החברה אינה יכולה להבטיח חסינות מוחלטת מפניי ניסיונות ו/או חדירה לאתר האינטרנט ו/או למחשביה ו/או לחשיפת מידע ו/או שיבושים והפרעות לפעילות אתר האינטרנט.

במקרה בו יעלה בידי צד שלישי  לשבש ו/או לחדור ו/או לעשות שימוש לרעה או כל פעולה אחרת שלא כדין, על אף אמצעי הזהירות בהן נקטה החברה

-         להלן – עשיית שימוש שלא כדין) לא תהיינה ללקוח ו/או מי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא כלפי ההחברה  ו/או מטעמה בגין כל נזק ו/או פגיעה שעלולה להיגרם ו/או שתיגרם כתוצאה מעשיית שימוש כדין על ידי צד ג

-         הלקוח מאשר כי הוא יודע כי לשם נקיטת אמצעי זהירות, החברה ממליצה לשמור את הסיסמא בסודיות, לא למסרה לאחר, רצוי לעדכן ולשנות את הסיסמא לעיתים קרובות

-          אגמים מתחייב לא להעביר את פרטי הלקוח לצד שלישי

קנייה מהנה

מרכז אירועים אגמים – באר שבע

מודים לכם על קנייתכם ובחירתכם, במוצרים שלנו

לשירותכם תמיד